جستجو
مشاهده دسته ها
  منو بستن
  مشاهده همه

  رجیستری آیفون 14

  رجیستری آیفون 14

    سری جذاب آیفون 14 طی مراسم اپل به نام Far Out در تاریخ 16 شهریور 1401 معرفی و رونمایی شد و بار دیگر طرفداران خود را حیرت زده کرد. بعد از عرضه جهانی در تاریخ 25 شهریور چیزی نگذشت که این سری محصول وارد بازار کشور شد اما در روند رجیستری آنها تأخیراتی به وجود آمد که با نگرانی خریداران همراه بود.

  گوشی آیفون

  تاریخ رجیستری آیفون 14 کی مشخص می شود؟

    با وجود گذشت سه ماه از عرضه این سری از محصولات، رجیستر شدن آنها هنوز در هاله ای از ابهام است. طبق صحبت های عالمیان، سخنگوی انجمن وارد کنندگان موبایل قرار بود که تا اوایل آذر نسبت به رجیستری آیفون 14 تصمیم گیری شود. وی افزود تاکنون بیش از صد هزار گوشی آیفون 14 در ایران به فروش رسیده و با در نظر داشتن اینکه به طور مثال حدود چند ده هزار دستگاه آیفون 14 در دست مردم باشد، یعنی اینکه با تعداد زیادی کاربر مواجه هستیم که دچار ضرر مالی و عدم اعتماد شده اند. همانطور که میدانید گوشی های مسافری تا یک ماه آنتن دهی دارند و دارندگان آیفون 14 می توانند با خارج و وارد کردن سیم کارت این زمان را تمدید کنند.

  از همین رو است که تقاضا برای خرید گوشی آیفون 13 افزایش یافته است. برای مشاهده قیمت گوشی های آیفون اینجا کلیک کنید.

  هزینه رجیستری آیفون 14 چقدر است؟

    اگر این دستگاه توسط شرکت های رسمی و به طور قانونی وارد شده باشد، نیازی به پرداخت هزینه رجیستری ندارد و اگر که به اصطلاح به صورت مسافری وارد شده باشد، باید در سامانه همتا رجیستری و هزینه آن پرداخت شود. هزینه رجیستری به نرخ دلار وابسته است و با نوسانات آن تغییر میکند.

    در زیر قیمت رجیستری آیفون 14 برای مدل های مختلف را می توانید ببینید :

  آیفون 14 4.700.000 تومان
  آیفون 14 پلاس 5.300.000 تومان
  آیفون 14 پرو 6.500.000 تومان
  آیفون 14 پرو مكس 7.100.000 تومان

   گوشی های آیفون 14 

    در آخر باید گفت که طبق اعلام سامانه همتا تا آذر 1401 امکان رجیستر و ثبت گوشی های آیفون 14 وجود ندارد و اطلاعیه جدیدی در این مورد ابلاغ نشده است و واحد های صنفی باید تا مشخص نشدن وضعیت این سری از گوشی ها در ایران از خرید و فروش آن ها خودداری کنند.

    شما همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی گهرتک از قیمت گوشی آیفون مطلع شوید و سوالات و نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

  نظرات
  انصراف از نظر بستن