جستجو
مشاهده دسته ها
  منو بستن
  مشاهده همه

  MIUI 15 با دو ویژگی هیجان انگیز در گوشی های Redmi Note 13 و Xiaomi 14

  22 مرداد 1402

  اخیرا نسخه بتا MIUI 15 روی سرورهای شیائومی مشاهده شده و دو گوشی Redmi Note 13 و Xiaomi 14 اولین گوشی های شیائومی مجهز به رابط کاربری هیجان انگیز MIUI 15 خواهند بود، طبق بررسی های تیم Xiaomiui این رابط کاربری جدید از دو ویژگی جالب پشتیبانی میکند.

  ویژگی اولی که برای MIUI 15 دیده شده مشابه گوشی های سامسونگ است این ویژگی امکان اشتراک گذاری سریع محتوا بین برنامه ها را در دسترس شما قرار میدهد، به عنوان مثال شما میتوانید تصویر موردنظر را از وب سایت کپی کنید و بدون اینکه نیازی به باز کردن گالری خود داشته باشید آن را در چت تلگرام پیست کرده و به راحتی به اشتراک بگذارید.

  ویژگی بعدی مربوط به بالاتر بردن صدای اسپیکر گوشی است احتمالا این قابلیت برای افزایش هیجان شما هنگام تماشای فیلم یا گیم در نظر گرفته شده است بدین صورت که با مراجعه به کنترل سنتر و لمس گزینه مربوطه قادر خواهید بود صدای خروجی را تا 200 درصد افزایش دهید.

  در نهایت خبر قطعی انتشار رابط کاربری MIUI 15 هنوز مشخص نیست اما طبق شایعات انتظار میرود که پوسته سفارشی سازی شده آن در دسامبر سال جاری در کشور چین به رونمایی برسد به طوری که در اوایل سال 2024 شاهد استفاده بیشتر کاربران از این رابط کاربری خواهیم بود.

  نظرات
  انصراف از نظر بستن